Podnikanie mi dalo slobodu byť s deťmi kedykoľvek 

Keď som si kúpila svoj prvý balíček esenciálnych olejov, netušila som, že raz budem v tejto oblasti pomáhať stovkám žien. Viedla ma láska k prírodným riešeniam a túžba ukázať vám, že to ide v živote aj inak, ako sme boli naučené alebo nám to ukazujú každý deň v reklamách. Vždy, keď som zapla difuzér, cítila som sa lepšie (hello účinky aromaterapie na naše emócie). Dokázala som mojej rodine pomôcť kedykoľvek nás trápili nejaké choroby a prechladnutia, a to mi dodalo sebavedomie. Začala som zdieľať naše skúsenosti a mnohé ženy to inšpirovalo.  Zakúpili si odo mňa svoje prvé štartovacie balíčky a stali sa mojimi klientkami. Dnes môžem povedať, že som premenila svoj koníček na prácu, ktorú milujem. 

Ak čítaš tieto riadky a rozmýšľaš, či by bolo toto podnikanie aj pre teba, skús urobiť túto vec. Zatvor oči a predstav si, aké by to bolo, keby si už bola úspešná podnikateľka. Skús to precítiť, a potom si polož otázku –  čo je moje prečo – prečo chcem podnikať? Ak je dostatočne silné, si na správne ceste. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Aká veľká je investícia do tohto podnikania?

dōTERRA podnikanie ti môže dať priestor budovať si svoj biznis a zároveň byť kedykoľvek k dispozícii pre tvoju rodinu. Na začiatok si toto podnikanie vyžaduje len dve investície – tvoj čas a mesačnú olejovú objednávku, aby si spoznávala produkty dōTERRA a mala s nimi svoju skúsenosť. Začať vieš aj keď máš len hodinu denne, ktorú môžeš venovať svojmu podnikaniu. 

Zameranie podnikania dōTERRA je vždy na úžasné a kvalitné produkty. Oleje! ✨🌱🌿

Prečo oleje?

▫️ pretože sú 100% prírodné

▫️ pretože fungujú

▫️ pretože sú všestranné

▫️ pretože nám pomáhajú mať vždy prirodzený nástroj na fyzické a emocionálne problémy v každodennom živote

▫️ pretože sú lacnejšou alternatívou k mnohým iným drahým produktom.

Prečo podnikať práve v tíme Olejovej Business Akadémie so mnou? 

Sme tím, ktorý je jeden z najrýchlejšie sa rastúcich na Slovensku a jeho podnikateľky majú reálne výsledky. K dispozícii máš moju podporu v online programe Olejová Business Akadémia, ktorá je plná vzdelávacích materiálov, návodov, úloh, živých vysielaní a rozhovorov. Špecializujem sa na podporu všetkých konzultantov individuálne a starostlivo, aby každý mohol budovať svoje podnikanie SVOJOU RÝCHLOSŤOU 🤩 Naučím ťa:

  • búrať limitujúce presvedčenia, ktoré bránia hojnosti,
  • ukážem ti princípy príťažlivého marketingu,
  • poviem ti, ako vyvážiť ženskú a mužskú energiu a nastaviť si mindset,
  • dám ti návody krok za krokom, ako si vybudovať úspešný, udržateľný a nadštandardný príjem. 

K tomu:

▫️ 1:1 mentoring: odpoviem na všetky tvoje otázky, podporím ťa na tvojej ceste, Zoom Call kedykoľvek budeš potrebovať

▫️ uzavretá FB Business a zákaznícka skupina Olejová Akadémia a Olejová Business Akadémiainteraktívny Telegram chat s pravidelnými aktuálnymi informáciami pre teba a tvojich zákazníkov/spolupracovníkov ⚡️

▫️ 2x mesačne – webináre o olejoch a ich využití

….veľa srdca, vášne a citu pre tvoj potenciál 💥

Všetky tieto ponuky sú bezplatné, ak si súčasťou môjho tímu 🤩

Je dôležité si uvedomiť:

❌ dōTERRA nie je „zarábanie peňazí cez noc“

❌ Zarábajte peniaze bez práce

❌ “Pasívny príjem”

dōTERRA Business je:

✅ seriózny biznis a tvoj úspech závisí od toho, čo robíš

✅ podnikanie môžeš budovať vlastným tempom

✅ všetky pozície sú dosiahnuteľné, ak aktívne pracuješ

✅ si sám sebe šéfom, nikto nehovorí „urob to hneď“, takže to chce obrovskú sebadisciplínu 💥

✅ buduješ svoj vlastný tím, vlastnú komunitu, nie je to „ja, ja a ja biznis“

maratón a nie šprint.

Ja som momentálne na pozícii Diamond. Vybudovala som ju za cca 3 roky. Je to relatívne rýchlo, ale každý môže dosiahnuť svoje ciele vlastným tempom.

Musím pracovať so sociálnymi sieťami? 

Môj tím je lídrom v online dōTERRA podnikaní na Slovensku. Ty môžeš, ale aj nemusíš svoje podnikanie rozvíjať v online priestore ako ja. Ak by si sa rozhodla doplniť ho práve o online priestor, rada ti odovzdám svoje skúsenosti. Napríklad tu môžeš nakuknúť aj na môj YouTube kanál Olejovej Akadémie.

Ty sama si vyberieš, či chceš byť aktívna ONLINE alebo nie, v našom tíme a celkovo na Slovensku je niekoľko veľmi úspešných konzultantov, ktorí svoj biznis vykonávajú úplne bez sociálnych sietí, to absolútne nie je NUTNOSŤ, ty si vyberieš svoju cestu a svoj autentický spôsob 🤩 Alebo môžeš tieto dva spôsoby kombinovať.

V čom je spoločnosť doTERRA jedinečná? 

dōTERRA je najväčší producent esenciálnych olejov na svete. Kvalita a čistota esenciálnych olejov je pre túto spoločnosť kľúčová. Každá fľaštička prechádza prísnymi laboratórnymi testami na čistotu. Esenciálne oleje sú rozvíjané tímom vedcov. Produkty používa už viac ako 9 miliónov ľudí po celom svete.

▫️ dōTERRA je jeden z najúspešnejších sieťových marketingov na svete, sieťový marketing NIE JE pyramída, pretože toto podnikanie je nezákonné (ďalšie známe sieťové marketingy sú: Tupperware, Vorwerk, Ringana)

▫️V dōTERRA biznise nie si viazaná na jedno miesto, čas ani zamestnávateľa, to ti dáva veľkú slobodu

▫️ produkty sú najvyššej kvality a vedecky overené a testované (CPTG) 🌿

▫️ komunita dōTERRA je veľmi inšpiratívna, ľudia okolo teba ťa podporujú, aby si dosiahla svoje ciele a mnohí v biznise dōTERRA si vedome zvolili tento „iný“ život, tak ako ja 😉

▫️dōTERRA je zapojená do projektov: humanitárna nadácia Healing Hands & iniciatíva Co-Impact Sourcing sú centrálnou súčasťou dōTERRA. Prečo Co-Impact Sourcing? dōTERRA pestuje rastliny v oblastiach, v ktorých prirodzene rastú, spolupracujú priamo s farmármi a férovo ich odmeňujú. Rozvíjajú komunity, v ktorých svoje rastliny pestujú a svojim podnikaním zabezpečujú udržateľné pracovné miesta aj v krajinách tretieho sveta. 

▫️dōTERRA je jedinečná spoločnosť, pretože ju riadia zakladatelia, ktorí chcú „viac“ ako zisk, chcú zmeniť svet k lepšiemu v hesle „WE HELP THE WORLD HEAL“.

… okrem týchto slov by som bola rada, keby si si urobila vlastnú predstavu o ​​dōTERRA a pôvode toho, ako dōTERRA vznikla – toto video ⤵️ hovorí oveľa viac ako tisíc slov 🙏🏼

dōTERRA ako spoločnosť funguje odlišne – so zmyslom pre komunitu a úspech každého jednotlivca a rovnako aj ako celku 🙏🏼

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ako môžem začať podnikať?

Ak uvažuješ o začatí podnikania s dōTERRA, prvým krokom je VŽDY: ➡️ objednať si produkty, držať ich v rukách, vyskúšať si, aké silné a účinné sú oleje – zdieľanie a odporúčanie niečoho, čo ti pomáha, je tá najprirodzenejšia vec na svete a niečo naozaj skvelé ako biznis.

Zakúp si u mňa svoj prvý balíček esenciálnych olejov , alebo si vykladaj s mojou pomocou balíček na mieru a zoznám sa s nimi. Začni esenciálne oleje používať, zamiluj si ich a zdieľaj so svojimi známymi a rodinou a zároveň sa poď vzdelávať v mojom tíme Olejovej Business Akadémie.

Ak cítiš, že toto je pre teba, ale máš ešte nejaké otázky – zarezervuj si so mnou malý telefonát, kde sa ma môžeš opýtať viac. 

Viac o podnikaní v doTERRA si môžeš vypočuť aj TU.

Budem sa na teba tešiť, ak sa rozhodneš vydať na cestu hojnosti a zdravia so mnou 💜

S láskou

Erika✨

Erika Bistrović
Mojimi vášňami sú deti, prístup k nim a k ich emóciám a fungovanie detského mozgu. Ukazujem rodičom cestu, ako vďaka poznatkom z neurovied, kontaktného a vnímavého rodičovstva, mať láskyplný a harmonický vzťah so svojimi deťmi. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára.